meta>

Facebook

Twitter

On-line objednávka

Instagram

Bezpečné tandemové zoskoky - SKYSPORT team

 

 Používame najlepšie technické vybavenie

 

Naša spoločnosť SKYSPORT team používa tandemové systémy SIGMA firmy UPT (Relative Workshop USA). Tieto padákové komplety boli vyvíjané podľa najnovších poznatkov o tandemových zoskokoch a sú výsledkom 30-ročnej skúsenosti tejto firmy v tejto oblasti. Tandemové systémy Sigma obsahujú mnoho bezpečnostných prvkov, vďaka ktorým sú radené na prvé miesto v bezpečnosti a komfortu medzi ostatnými tandemovými systémami. Všetky naše padáky sú vybavené najmodernejším automatickým záchranným prístrojom CYPRES 2, ktorý dokáže sám vyhodnotiť situáciu a otvoriť záložný padák bez zásahu tandempilotovi!

 

Tandemový zoskok

 

 

je najbezpečnejšia a zároveň najjednoduchšia cesta k voľnému pádu. Bezpečnosť a pohodlie našich zákazníkov pri tandemovom zoskoku je u nás na prvom mieste. Naše vybavenie je pravidelne ošetrované priamo servisným strediskom SKYSPORT. Opravy a servis padákovej techniky vykonáva naša stredisko viac ako 20 rokov a je servisným centrom pre mnohé ďalšie tandemové spoločnosti.

 Skáčte len s profesionálmi

 

Súčasťou každého nášho padáku je záložný padák a zabezpečovacie prístroj, ktorý automaticky stráži voľný pád dvojice. V prípade, že dôjde k nepredvídaným udalostiam, prístroj aktivuje sám otvorenie záložného padáku.

Po celú dobu tandemového zoskoku ste pevne pripojení k nášmu tandem-pilotovi, ktorý má všetky potrebné kvalifikácie pre zoskok a taky veľký rad skúseností. Naši tandemu piloti majú na svojom konte viac ako 20 000 zoskokov a sú profesionálmi vo svojom športe.

 

SKYSPORT TEAM s.r.o.

 

je držiteľom všetkých potrebným osvedčenia pre prevádzkovanie tandemových zoskokov v ČR. Pre našich klientov sme zárukou, že budú skákať s profesionálmi a bude zaistená ich maximálna bezpečnosť.

Samozrejmosťou je u nás špeciálne poistenie pre tandemové zoskoky.

 

Prečo skákať tandemový zoskok s nami

 

máme celkom individuálny prístup k svojim zákazníkom

venujeme sa Vám po celú dobu pobytu na letisku

garantujeme tandemový zoskok v presne stanovenú hodinu

patríme k špičke českého parašutizmu

sme profesionálny tím skúsených inštruktorov

máme viac ako 20000 zoskokov a bohaté skúsenosti

sme držitelia titulov Majstrov republiky, Európy a titulov absolútnych Majstrov sveta

zabezpečíme Vám kvalitné a bezpečné prežitie celého tandemového zoskoku

garantujeme prvotriednu kvalitu našich služieb.

 

 

TANDEMOVÉ ZOSKOKY

LETISKO SLÁVNICA

WIND TUNNEL

Bezpečnosť zoskoku

Cenník zoskokov

Skysport team

Termíny zoskokov

Foto - video galerie

Časté otázky

Počasie na letisku

Webkamera na letisku