meta>

Facebook

Twitter

On-line objednávka

Instagram

On-line objednávka na tandemový zoskok padákom

 

Vašej objednávku vybavíme ihneď a Vy ju obdržíte do 2 pracovných dní, alebo expres do 24 hodín

Cenník zoskokov

Požadované

Požadované

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Požadované

Požadované

Požadované

Požadované

Požadované

Informácie k tandemovému zoskoku padákom:

 

  • Darčekový poukaz má platnosť jeden rok. Majiteľ poukazu (tandemový klient) si počas sezóny - podľa vlastného výberu rezervuje deň a hodinu zoskoku na telefónnom čísle: +420 602 180 888. Číslo je uvedené aj na darčekovom poukaze.

 

  • Darčekový poukaz do ktorého si môžete vpísať ľubovoľný text alebo meno obdarovaného.

 

  • Darčekový poukaz je možné zaplatiť bankovým prevodom, na dobierku alebo v hotovosti u nás na letisku v deň zoskok. Ak obdarovaný darček odmietne, pokojne môže skočiť niekto iný (poukaz je prenosný) alebo môžete poukaz stornovať. Storno poplatok činí 20  EUR. Viac info v obchodných podmienkach.

 

  • Ak už máte rezervovaný termín zoskoku a rozhodnete sa ho zmeniť a zoskok presunúť na iný termín, oznámte nám túto zmenu čo najskôr. Umožníte nám tak neblokovať miesto v lietadle pre ďalšieho tandemového klienta. V deň Vášho zoskoku - ako sa k nám vydáte - nás ešte raz kontaktujte na tel. +420 602 180 888 a my Vám potvrdíme či je počasie pre zoskok vhodné.

 

  • Poukaz na zoskok zasielame bezplatne. Po obdržaní Vašej objednávky Vás budeme kontaktovať. Ak máte špeciálne požiadavky, neváhajte nám napísať! email: office@skysport.cz / alebo tel .: +420 602 180 888  Doporučení - postup pre rezerváciu tandemového zoskoku

 

  • Premyslite si vopred termín zoskoku a objednajte sa pár dní dopredu pred zvoleným termínom. Samozrejme sa môžete objednať aj v deň zoskoku, ale tu riskujete, že vami požadovaný termín už bude obsadený. Zvoľte si hodinu zoskoku. (Zoskoky vykonávame od 9.00 do 18.00 hod.) Na letisko sa musíte dostaviť min. 45 min pred zoskokom.

 

  • Stiahnite si príjazdovú mapu TUE – pre Váš ľahký príchod na letisko. V deň zoskoku nám ráno zavoláte +420 602 180 888 pre potvrdenie príchodu. My Vám potvrdíme, že počasie je dobré a dostavíte sa k nám na vopred stanovenú hodinu. Na zoskok potrebujete: športová obuv a dobrú náladu. Všetko ostatné Vám na zoskok zapožičiame. Ak máte darčekový poukaz na zoskok alebo nejakú z našich zliav - nezabudnite to vziať sebou.