meta>

Facebook

Twitter

On-line objednávka

Instagram

Tandemové zoskoky padákom sa SKYSPORT team

 • Tandemové zoskoky padákom - SKYSPORT

 

 • Cez 7000 spokojných klientov

 

 • Bezpečnosť je u nás až na prvom mieste

 

 • Vyhliadkový let do výšky 4 km (20 min.)

 

 • Voľný pád rýchlosti 200 km / hod. (60 sec.)

 

 • Let na padáku z výšky 1500m (7 min.)

 

 • Bezpečné a mäkké pristátie

 

 • Dávka adrenalínu a možnosť DVD a FOTO

Tandemové zoskoky padákom

 

Skysport team - najväčší profesionálny centrum pre tandemové zoskoky padákom. Na letisku nájdete špičkové zázemie pre realizáciu tandemových zoskokov, vyhliadkových letov a firemných akcií. Vďaka skvelej polohe odporúčame zoskoky všetkým klientom i z Česka.

Skysport team - profesionálne centrum pre tandemové zoskoky
 
SKYSPORT team Slávnica - najväčší profesionálny centrum pre tandemové zoskoky na Slovensku a Morave. Na letisku nájdete špičkové zázemie pre realizáciu tandemových zoskokov, vyhliadkových letov a firemných akcií. Vďaka skvelej polohe odporúčame zoskoky všetkým klientom zo Slovenska i Moravy.
 
Vzdialenosti za nami na letisko Senica
Odporúčania - postup pre rezerváciu tandemového zoskoku
 
 • Premyslite si vopred termín zoskoku a objednajte sa pár dní dopredu pred zvoleným termínom. Samozrejme sa môžete objednať aj v deň zoskoku, ale tu riskujete, že vami požadovaný termín už bude obsadený.
 • Zvoľte si hodinu zoskoku. (Zoskoky vykonávame od 9.00 do 18.00 hod.) Na letisko sa musíte dostaviť min. 45 min pred zoskokom.
 • Stiahnite si príjazdovú mapku, pre Váš ľahký príchod na letisko Slávnica.
 • V deň zoskoku nám ráno zavoláte +420 602 180 888 pre potvrdenie príchodu. My Vám potvrdíme, že počasie je dobré a dostavíte sa k nám na vopred stanovenú hodinu.
 • Na zoskok potrebujete: športová obuv a dobrú náladu. Všetko ostatné Vám na zoskok zapožičiame. Ak máte darčekový poukaz na zoskok alebo nejakú z našich zliav - nezabudnite to vziať sebou.

Tandemové zoskoky s profesionálnym tímom českej reprezentácie.

Tandemový zoskok - je bezpečným spôsobom, ako si vyskúšať voľný pád. Tandemové zoskoky sú navyše originálnym darčekom, ktorý môžete darovať aj v luxusnej darčekovej plechovke. Tandemový zoskok si môžete u nás objednávať v každom ročnom období a je originálnym darčekom pre Vašich blízkych, kamarátov i obchodných partnerov. Tandemový zoskok môžete skočiť s nami každý víkend od začiatku apríla až do konca mesiaca októbra. Viac o termínoch a registráciu TU. Tandemové zoskoky SKYSPORT team s.r.o. letisko Slávnica.

 

 

Tandemové zoskoky prevádzkujeme ve Slávnici. Po dohode sme schopní zrealizovať tandemový zoskok aj na iných letiskách SR. Spolupracujeme s tandemovými centrami v Moste, Hradci Králové, Českých Budějoviciach, Kolíne a ďalšími centrami. Váš tandemový zoskok sme schopní časovo prispôsobiť Vaším požiadavkám. Budeme ale veľmi radi, keď Váš tandemový zoskok skočíte priamo u nás ve Slávnici na našom materskom letisku a vychutnáte si tak čaro rozhraní južnej Moravy a Slovenska. Overíte si pohostinnosť miestnych vinohradníckych pivníc a nevštivíte nami odporúčané miesta ktoré stojí za to vidieť. Budete prekvapení krásou miestnej fauny a flóry v tomto regióne. Tandemový zoskok je najjednoduchšia cesta, ako si vyskúšať bezpečne najväčší adrenalínový  zážitok Vášho života.

 

Zoskok je určený pre tých, ktorí chcú zažiť, aké to je padať voľným pádom z výšky 4 km bez potreby absolvovať Pred tandem zoskokom nemusíte absolvovať žiadny zložitý výcvik, zoskok z lietadla je jednoduchý a všetko potrebné Vám tandempilot vysvetlí počas krátkeho školenia pred zoskokom. Po celú dobu pri tandemovom zoskoku budete bezpečne pripútaní k svojmu tandem-pilotovi, ktorý urobí všetko za Vás a Vy si budete môcť tak zoskok naplno vychutnať! Tandemový zoskok je dokonalou možnosťou si vyskúšať voľný pád priestorom a možnosťou zažiť tento pocit bez zbytočných obáv z zoskoku - o Vašej bezpečnosť sa postará náš team - tandemových zoskokov SKYSPORT team sro letisko Slávnica.

 

 

Nahliadnite na referencie od našich pasažierov a posúďte sami či sa im zoskok páčil ...

Užite si voľný pád s profesionálmi.

V našom profesionálnom tíme nájdete inštruktormi tandem- pilotmi s dlhoročnými skúsenosťami.

Kladieme dôraz na kvalitu, individuálny prístup k zákazníkom a vďaka nazbieraným skúsenostiam neustále zlepšujeme poskytovaný servis. Tandemový zoskok je pre nás radosťou Vám ukázať krásu a originalitu nášho športu.

 

 

 

 

Mimo tandemové zoskoky a výcvik nováčikov sa naši inštruktori aktívne zúčastňujú domácich i medzinárodných parašutistických súťaží. Naši skúsení tandem-piloti Vám zabezpečí kvalitné a bezpečné prežitie celého tandemového zoskoku. Naša spoločnosť má svoje zázemie na letisku Slávnica pri Dubnici nad Váhom hlavne z dôvodov dokonalého technického zázemia pre letovú prevádzku. Tandemové zoskoky, stálosti počasia pre náš šport, priateľského prostredia a tradičné pohostinnosti Slovenska a južnej Moravy. Letisko Slávnica je našou stálou základňou. Okrem špičkového zázemie a profesionálneho vybavenia pre parašutizmus Vám taky ponúkneme doprovodný program pri Vašich firemných akciách. Váš tandemový team SKYSPORT Slávnica. Skočte si Váš tandemový zoskok s profesionálmi - SKYSPORT team s.r.o. letisko Slávnica.

 • tandemové zoskoky
 • tandemový zoskok
 • tandemové zoskoky
 • tandemový zoskok
 • tandemové zoskoky
 • tandemový zoskok
 • tandemové zoskoky
 • tandemový zoskok
 • tandemové zoskoky
 • tandemový zoskok
 • tandemové zoskoky
 • tandemový zoskok
 • tandemové zoskoky

Brno: 74,2 km - 1 hodina

Ostrava: 133 km - 2 hodiny 20 minut

Olomouc: 88,8 km - 1 hodina 20 minut

Praha: 280 km - 2 hodiny 50 minut

Vídeň: 146 km - 2 hodiny 10 minut

Přerov: 52,3 km - 55 minut

Hranice na Moravě: 68,7 km - 1 hodina 20 minut

Opava: 125 km 2 hodiny 25 minut

Zlín: 29,3 km - 30 minut

Bratislava: 131 km - 1 hodina 36 minut

Uherské Hradiště 3,7 km - 3 minuty

Vsetín: 61,7 km - 1 hodina 10 minut

Břeclav: 60,0 km 1 hodina

kvalita prostredia

profesionalita teamu

WiFi pripojenie ZADARMO

reštaurácia

Terasa s vyhliadkou

možnosť ubytovania

detský kútik

stráženie detí

darčekové predmety

firemné akcie

ANO - Maximální

ANO - Maximální

ANO - Samozřejmostí

ANO - Samozřejmostí

ANO - Nejlepší v ČR

ANO - Samozřejmostí

ANO - Samozřejmostí

ANO - Perfektní

ANO - Originální

ANO - Perfektní

TANDEMOVÉ ZOSKOKY

LETISKO SLÁVNICA

WIND TUNNEL

Bezpečnosť zoskoku

Cenník zoskokov

Skysport team

Termíny zoskokov

Foto - video galerie

Časté otázky

Počasie na letisku

Webkamera na letisku